45. „Relaks – złota rybka”

Autor: admin  //  Category: Seria 2


9 Komentarzy dla “45. „Relaks – złota rybka””

 1. czomolungma1 Says:

  Odcinek nie jest arcydziełem, ale ma w sobie coś fajnego. Nazwa jeziora kojarzy mi się dość jednoznacznie ;) Śmieszne było, że Bomba łowi ryby w takim miejscu o brudnym wyglądzie, a za nim w tle fabryka. Mocny jest ten motyw ze złotą rybką. Bomba oczywiście musiał wykazać się tutaj głupotą i zażyczył sobie trzech kosmitów. Ja bym wykorzystał to zupełnie inaczej :D
  P.S. Ale z was cioty, że się akurat przypierdoliliście do mnie, kiedy już tak mało zostało mi do ocenienia!

 2. BITBOX Says:

  CZOMOLUNGMA to jedna wielka prowokacja!!!!

 3. marian Says:

  czomolungma ludzie tu przyszli oglądać Bombę a nie patrzeć na Twoje nędzne wypociny, które z odcinka na odcinek są IDENTYCZNE, więc jeśli nie masz nic nowego do napisania…to skończ już pisać bo wszystkich to CHUJ obchodzi. A jak tak lubisz pisać to napisz list do babci niech cie zabierze na wieś na wakacje, powąchasz sobie troche krowich placków.

 4. RIXAR Says:

  A ja z wielką ochotą czytam komentarze czomolungi, Widać że chyba jedyny z was ma coś w gło0wie, takie moje zdania, czomolunga nie przejmuj się nimi i dalej pisz te komentarze, mnie się bardzo podobają.

 5. skurwol Says:

  wam sie chyba wkim we lbach…popierdolilo:p czomo a powiedz co bys zrobil gdybys za kazdy koment musial opierdalac lachy kosmitom?:)

 6. tepy_chuj Says:

  Rybka mnie rozjebała,no i 3 życzenia w stylu Bomby

 7. wkurwiony Says:

  kurwa czomolungma1 ty mungole takich jak ty powinni zamykac albo od razu do gazu bomba jast taki a nie inny i o to chodzi kurwa

 8. człowiek2 Says:

  Wiesz czomolungma1 mugłbyś ze swojimi zwolennikami przez gg

 9. człowiek2 Says:

  pisac przez gg

Zostaw komentarz

Musisz się zalogować aby zostawić komentarz.