52. „Porwanie księżniczki”

Autor: admin  //  Category: Seria 2


15 Komentarzy dla “52. „Porwanie księżniczki””

 1. Taysoon Says:

  Komu w droge temu Chuj XD

 2. czomolungma1 Says:

  Pierwszy rozbudowany odcinek w historii Kapitana Bomby. Niby fajny, ale jakoś niespecjalnie do niego wracam. Jak na mój gust długość jego akurat wyszła na złe. Jakoś jest tak, gdy w odcinku jest więcej, niż jeden wątek, epizod na tym traci (przykładami są powyższy odcinek, „Klaudia” oraz „Bartek i Piotrek”). Odcinek mógłby się zakończyć na wątku Kurvinoxów. Niestety druga połowa odcinka, jest dla mnie nudnawa. Jedynie końcówka w niej części jest mocna (z Admirałem Gwiezdnej Floty i Skurwolem).

 3. sceptyk Says:

  załosne komentarze 12 latków… nie pasuja wam krotkie odcinki bo wasze male mozdzki nie rozumieja sensu ich prostoty… chcecie rozbudowanej bajki to sobie kurwa gumisie obejrzyjcie xD

 4. czomolungma1 Says:

  Do „sceptyka”:
  Ja wcale nie mam 12 lat, tylko 19 lat. I doskonale rozumiem sens ich prostoty, ale po prostu nie przypadły mi do gustu!
  Za to cenię sobie szalenie ostatnie odcinki, zwłaszcza te od „śmierci” Bomby do jego powrotu. Uważam, że te długie odcinki, to naprawdę full wypas i dużo więcej ciekawych rzeczy się w nich mieści. A były też krótkie odcinki, które były dosłownie beznadziejne! Są świetnie krótkie odcinki, ale to zazwyczaj są te, w których jest Admirał Gwiezdnej Floty, czy Chorąży Torpeda. Ostatnio mnie rozwala odcinek, który tutaj ma nazwę „29. Zlikwidować kosmitów”. Ogólnie prostota tych wcześniejszych odcinków mnie nudzi, bo nie mają takiego klimaciku. A to, że kreskówka jest rozbudowana, to właśnie dobrze o niej świadczy.

 5. adikon Says:

  początek super ale później słabizne choć odcinek powinien być w top10

 6. czomolungma1 Says:

  Czyli „adikon”, ty się ze mną zgadzasz :)

 7. Die Bekenbauer Says:

  hahaha, trzecią dziurę!!! ;)

 8. Glukkon Says:

  Na youtube jest bez cenzury

 9. czomolungma1 Says:

  Ten odcinek, to dopiero fajnie się ogląda w telewizji. YouTube niszczy trochę jego jakość i klimat. Zresztą można to powiedzieć o wszystkich odcinkach Kapitana Bomby. Ja wolę oglądać na pudle. To dopiero frajda. Odcinek naprawdę dobry, choć i tak uważam, że druga jego połowa była dość nudnawa. Naprawdę zacna rzecz. Byłbym w stanie dać 8 z czystym sumieniem uczciwie oceniając.

 10. sda Says:

  Ty masz 19 lat? HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH

 11. Zoskowy Says:

  Po to można dodawać komenty żeby wyrażac swoje zdanie na temat odcinków.A to jakiej jakości są niektóre wpisy,to już sami oceńcie.Jeśli Czomolungma1 chce sobie pisać te eseje to niech sobie pisze,co nam do tego.

 12. HUJOCZITA Says:

  A CZEMU KURVUNOX ZMIENIL SIECALY A BOMBA NIE????BEZ SENSU KURWA POWINNI SIE W KUTASY POZAMIENIAC I ZOSTAC TAM. BEZ SENSU. A BARTEK I PIOTREK ORAZ KLAUDIA SA ZAJEBISTE

 13. Blimi Says:

  Jak ktoś chce szukać sensu, to niech poogląda National Geographic. :P Jak dla mnie, to w tej kreskówce chodzi właśnie o absurd. No bo niby jak Bomba i jego tępe ch..e oddychają w kosmosie? I jak księżniczka może władać republiką? ;)

  Jeden z moich ulubionych odcinków. Wstęp i zakończenie rządzą. :D

 14. czupetin Says:

  19 lat? To współczuje zatrzymania się w rozwoju.

 15. SKAY Says:

  mamy przegwizdane hih

Zostaw komentarz

Musisz się zalogować aby zostawić komentarz.