Odcinki 21-25 (bez cenzury)

Autor: admin  //  Category: Odcinki, Seria 1

Tagi:12 Komentarzy dla “Odcinki 21-25 (bez cenzury)”

 1. Robal Says:

  misja; Księżyc o takiej przekornej nazwie..Ziemia
  ten odcinek wymiata !!!!!!!!

 2. Komandore Torpedallo Says:

  Sam spierdalaj :)

  Odcinek 25 jest jednym z lepszych w 1 serii :)

 3. czomolungma1 Says:

  Odcinek 21 – debiut Kurvinoxa, czyli jednej z najfajniejszych ras kosmitów w tej kreskówce. Ten przedstawiciel też był niczego sobie, odcinek może być, ale bez rewelacji, choć ciekawe było, że księżniczka zginęła :)
  Odcinek 22 – fajny odcinek. Śmieszny był ten „Kutas za barem”. Fajnie przecierał szklaneczkę. Rozśmieszyła mnie reakcja Kapitana Bomby na jego obecność w barze i nie zwrócenie uwagi na podobieństwo do kutasa, choć sam go tak nazwał.
  Odcinek 23 – dialog w tym epizodzie był najlepszy.
  Odcinek 24 – debiut tekstu „Nie ruszać się, skurwysyny!”. Fajnie, że kosmita pomógł urzeczywistnić zachciankę kapitana w tym odcinku ;) Jak zwykle, zachował się chamsko wobec kosmity, ale tu nie to nie wkurzyło, bo to jego pierwszy raz w serialu.
  Odcinek 25 – ciekawa była aluzja „czarnej dziury” na kosmicznej autostradzie do dziur w jezdni. Ale nasze drogi główne ogólnie są dziurawe, choć nikt z was się tu nie zgodzi ze mną w tej kwestii dla zasady :( A odcinek według mnie marny.

  I wreszcie koniec 1 serii. Wiem, że będziecie mnie tu wyklinać i w ogóle, ale mam prawo mieć swoje zdanie. I twierdzę, że ta seria jest ogólnie SŁABA! Cieszy mnie, że animacja stoi na wysokim poziomie od samego początku, ale ogólnie są ewidentne różnice na niekorzyść w porównaniu do następnych odcinków. Tutaj słuchać, jak Kapitan Bomba mówi takim niskim głosem. Zresztą różnice w mowie komputera też widać i słychać, bo też mówi niższym tonem. Nawet literki wyglądają inaczej. Po prostu w tej serii nie ani fajnego klimatu, ani ciekawej fabuły. Ogólnie tutaj wszystko jest takie „suche”, że tak to nazwę. Przeklinanie również brzmi tutaj sucho i jest go strasznie dużo. W następnych seriach (choć tutaj mam na myśli głównie 3) wreszcie doprowadzą to do odpowiednich proporcji, wprowadzając fabułę.
  Nie wracam do tych odcinków za często. Naprawdę, w porównaniu do genialnych odcinków z 3 serii i 4, takich, jak „Kutanoid” czy „Jest nadzieja”, nie ma w ogóle czego porównywać. Ja jestem na NIE. Choć i tak dobrze, że serial musiał od czegoś zacząć.

 4. czomolungma1 Says:

  Ale skucha!!! Tam, gdzie napisałem, że nasze drogi „są” dziurawe, miałem na myśli, że NIE są dziurawe. Już mnie wnerwiają te literówki.

 5. pineapple1010101 Says:

  kurwa!!! który tępy chuj zajebal księżniczkę??!! xD HAHAHAHAHAHHAHAHA….PADLAM!!!

 6. groth Says:

  hm takim tekstem? mało brakuje człowiekowi do szczęścia

 7. 666 Says:

  szatan was wpierdoli na obiad

 8. . Says:

  ty,666,pawlazondzi się naoglądałeś ?

 9. polkipolki Says:

  ejjjjj dajcie jakas strone gdzie mozna ogladac wszystkie odcinki kapitana bomby bez cenzury

 10. piotr-97 Says:

  pojebało cie polkipolki przeciesz na tej stronie
  są bez cenzury
  atyczamalugma nadal muśle że cie pojebało

  a filmiki są dobre zwłaszcza 22

 11. Rusek Says:

  najbardziej w 1 seri podobal mi sie odcinek z baza xD ten jak na moje jest najlepszy polecam kapitana bombe:)

 12. alek333 Says:

  „Nie ruszać się skurwysyny!”

Zostaw komentarz

Musisz się zalogować aby zostawić komentarz.