CZAS WYBORÓW 3

Autor: admin  //  Category: News, Seria 4

Podziękowania za link dla G@zownika.32 Komentarzy dla “CZAS WYBORÓW 3”

 1. oO Says:

  e czyli że co ? jeszcze 2 odcinki oO ?

 2. DjBolo Says:

  Jakie jaja tylko 2 odcinki? Zaskoczyli tym razem chyba wszystkich, mam nadzieje że to taki wałek, bo jak nie to chyba będzie wszystkim szkoda takiego dobrego serialu :/.

 3. Laska Says:

  wtf?! jak dwa odcinki?! dobiliby chociaż do setki…

 4. G@zownik Says:

  @o0
  Wątpię. Pamiętaj, że Bomba już nawet zginął i zmartwychwstał. Moim zdaniem to zabieg, żeby trolle się odczepiły.

 5. kruszon Says:

  Walaszek pewnie znowu coś odpierdala aby zbulwersować opinię publiczną. Ciekawe dlaczego nie ma możliwości ocenienia tego odcinka

 6. wlaziooo Says:

  hehe…..
  oby ten Bomba nigdy się nie skończył….

 7. Gajowy Says:

  Hm… Myślałem że Walaszek pociągnie do 99. odcinka, a potem nagle, niezapowiedzianie urwie – tak by wszyscy czekali na setny odcinek i marudzili.

 8. geolog111 Says:

  powiem szczerze że KB to klasyka jak dla mnie i wielu. Jak to upadnie, upadnie ostatni bastion mojej nadzieji na lepsze jutro. Pewnie ten kto wymyśla KB przeczyta mój komentarz. KB do jasnej cholery ma się nie skończyć. Do huja.

 9. Gegos Says:

  Odnośnie odcinków,, naliczyłem
  Seria 1: 25
  Seria 2: 55
  Seria 3: 15
  Seria 4: 23
  to daje razem – więcej jak 100 : )
  do tego odcinki „gościnne” z Generała Italii”

 10. Komandor Iglica Says:

  Pozwólcie mi to skomentować w odpowiedni sposób – „O ku*wa! Tępe ch*je! Jak to dwa odcinki? Przecież do końca świata dwa lata. M jak miłość, Moda na sukces na pewno potrwają do końca świata, ale to jest gó^no, a nie seriale, nie to co Kapitan Bomba! Niech ciągną to do końca świata i jeszcze dłużej!”

  Koniec mojego komentarza. Ogólnie mam nadzieję, że to kolejna intryga w stylu Walaszka, a nie oficjalny koniec serialu. Biorąc jednak pod uwagę jego ostatnią postawę i to, jak bagatelizuje wagę serialu względem widzów… Myślę, że to koniec. Oby nie. ODWAGI ŻOŁNIERZE! :)

  Pozdro

 11. Mesil Says:

  Szkoda by było tak wspaniałego kartonu ale ogrom ludzi strasznie narzekał na co najmniej parę ostatnich odcinków „to już nie to”, „ja chce innego bombe” i tym podobne. Dzielnie oglądałem i jestem fanem całej serii ale może po prostu ma już jej dość? Szkoda by była ogromna ale przynajmniej zszedłby w wielkim stylu, bo nie powiecie, że aktualne odcinki są do bani? :) Chylę czoła przed pomysłowością i wykonaniem tylu odcinków. Oczywiście, żywię głęboką nadzieję na żart ze strony wykonawcy ;) ale nawet jeśli to zwykłe powiadomienie to Kapitan Bomba zszedłby ze sceny jako KRÓL!!!

  Nota bene, istnieje też możliwość, że zostały dwa odcinki do końca 4 sezonu i rozpoczęcia prac nad 5 ale oczywiście to tylko pomysł ;)

  CZEKAMY NA KOLEJNY FENOMENALNY ODCINEK BOMBY!!!

 12. minetaur Says:

  JA IM KURWA DAM DWA ODCINKI…NIECH ROBIA ,DO PORZYGU!!!Zdenerwowalem sie ,przepraszam…

 13. Zoskowy Says:

  Wielka Szkoda, że KB się kończy. Niemniej jednak, jeśli już musi się kończyć to zapowiada się pierdo..nięcie na 212.

 14. zalll Says:

  NARESZCIE KONIEC TEGO GÓWNA

 15. Sacri Says:

  … dziękujemy za wypowiedź fana niskobudżetowych filmów erotycznych …

 16. Komandor Iglica Says:

  Stary dobry Zalll ;] Wiemy, jak bardzo uwielbiał Bombę. Postawcie się w jego miejscu. Przecież bez Bomby ta strona umrze, a dla Zallla to jak stracić dom :(

 17. Sacri Says:

  Ano chyba że tak :)

 18. StaryHawaj Says:

  Mam nadzieję, że to nie koniec kapitana bomby.
  zresztą ostatnio była zmiana serwera, to myślę, że nie warto było by przenosić się na inny serwer tylko po to, żeby dać 3 odcinki. Nie uważacie tak?

 19. mar77 Says:

  Jak myslicie, czy Bomba powinien sie juz zakonczyc?:

  http://www.rozkminy.pl/dylemat,341,Kapitan_Bomba_czy_powinien_sie_skonczyc.html#

 20. Piesman Says:

  Aż się normalnie przekopałem przez tony spamu w skrzynce na o2 i znalazłem to durne hasło. WALASZEK! Jeśli na prawdę chcesz skończyć Bombę to puść sobie jakiś odcinek i postaw się na miejscu zabitego kosmity. Bomba powie Ci kim jesteś… a właściwie sam sobie powiesz:P. Ja mam nadzieję, że to będzie przedostatni odcinek pod tytułem czas wyborów. Bez Bomby nie będzie się już nawet z czego pośmiać. Mogą być nawet słabsze odcinki czasem, albo rzadziej ale niech Bomba żyje!

 21. zalll Says:

  BOMBA ZGINĄŁ JUŻ DAWNO

 22. Sacri Says:

  Planeta „schlapac sjęę na R Y J” :D :D

 23. panbubu Says:

  Do Pana Walszka
  KAPITAN BOMBA TO NAJLEPSZA POSTAĆ JAKĄ ZNAM!!! Bez bomby świat nie będzie taki sam! Zgadzam się, z tym że kapitan Bomba powinien być jak te debilne seriale M jak Morda. KAPITAN BOMBA 4EVER w 4FUNTV!!!!!!!!!!! Bomba we love you!!!!!!!!

 24. Mixtej Says:

  Nie mogę się doczekać następnego odcinak :D a po za tym kiedy on jest??

 25. Kurvinox_Poroboszcz Says:

  Pięknie! Zajebiście, no lepiej nie może być! W wielkim stylu będzie ;) Ja zaufam autorom że zrobią nieźle, a ci co piszą „Bomba zginął już dawno” są niczym brat bliźniak admirała gwiezdnej floty w swych przemówieniach ;D

  Napierdalać tępe chuje!

 26. optimus_prime17 Says:

  Wiecie co? Mając takich idiotów/cwaniaków jako fanów, pewnie nie chciałoby mi się robić nowych odcinków… Aż się dziwię, że Walaszek dalej się dla was męczy… Smutne… :(

 27. KapitanBombardieri Says:

  jeszcze 2 odcinki =(

 28. zalll Says:

  WALASZEK NIE WIE JAK ZROBIĆ NOWE ODCINKI

 29. Cmentarius Says:

  Kurwde, mam przeczucie, że Walaszek tym razem nie żartuje i rzeczywiście chce zakończyć KB. No bo ile można ciągnąć jeden temat? Przecież nie można ciągnąć jednego tematu bez końca, jak wy sobie to wyobrażacie? „Kapitan Bomba odc. 5492″. Jak to brzmi? Ale ogólnie bardzo ubolewam nad tym, że za niedługo koniec Bomby. A może Walaszek szykuje kolejna niespodziankę? Albo po prostu mu się nie chce…

 30. chujew Says:

  akurat jest nowy odcinek czas wyborów 4

 31. Domino890 Says:

  Nigdzie nie mogę znaleźć tego kawałka który zaczyna się w 4:28.
  Mógłby mi ktoś pomóc go dorwać ? :D

 32. CaymanStunt Says:

  2 odcinki chodzi o Czas wyborów 4 i 5 ;)

Zostaw komentarz

Musisz się zalogować aby zostawić komentarz.