10. „C’qrwogrona”

Autor: admin  //  Category: Odcinki, Seria 3

Tagi:5 Komentarzy dla “10. „C’qrwogrona””

 1. czomolungma1 Says:

  No no… Odcinek naprawdę godny uwagi. Przede wszystkim kipi humorem i ma interesującą fabułę. A teksty są wręcz nieziemskie. Sądzę, że przed powieszeniem Bomby chcieli skumulować w odcinkach, to, co jest najbardziej charakterystyczne w Bombie. W 3 serii wreszcie raczyli wprowadzić fabułę, przez co jest dużo lepsza od wcześniejszych. A te nieziemskie teksty wymienili już inni userzy ;) Ale i tak nie przebija mojego ulubionego odcinka „Kutanoid”.

  Ten tekst napisałem na YouTube dosłownie dzień przed premierą „Powrót króla”, więc stąd wers o powieszeniu Bomby. Wychodzi na to, że to nie był on, skoro żyje ;)

 2. tepy_chuj Says:

  Super odcinek,szkoda tylko że zajebali tego „Łowcę języków”.Mógłby się pojawiać czasem w odcinkach jako tajemnicza postać.

 3. szikita Says:

  ten fioletowy ptak i Ci dwaj kosmici na początku są zajebiści : PP

 4. dodas12345 Says:

  może i zajebiści ale mnie rozwala kawałek w którym Janusz żuje te c’qrwogrona :D żuje i żuje :P śmiesznie to wygląda :P albo łamigłówka :D zamiast spierdalać to on stoi i sie zastanawia :P

 5. Ulquiorrasch Says:

  A, nie… Ujść z dupą… dziwne…

  Mariusz1: Ty, Mariusz, słyszałeś?
  Mariusz2: Nie mariusz, a co?
  Mariusz1: No tak coś w lesie pierdąło… tak z całej pedy tak: puucciii purrczyyy trczuuu pszszszyy!
  Mariusz2: O ku*wa! Nie w ogóle nie słyszałem. I tego co przed chwilą mówiłeś, bo się zamyśliłem nad tym wybuchem co przed chwilą w lesie pierdąło!

  Sebek: Panie kapitanie, ślad dupy… ktoś tu spał!
  Bomba: Jeszcze świeży!

  Kosmita: y, to zasadzka! Zaraz, co jest najcenniejsze? Życie, gówno czy języki? Moje życie jest gówno warte, a gówno jest cenniejsze od złota… które z kolei dostaje się za języki! Cóż za łamigłówka! Nie jestem w stanie jej sam roz-

  9/10

  1 miejsce póki co od początku trzeciej serii.

Zostaw komentarz

Musisz się zalogować aby zostawić komentarz.